Ostatnio odwiedzony profil

Szymon Szymonowicz

Data 2014-08-30 09:27:29

Najczęściej odwiedzane profile klubowe: 30 dni

CERAMIK (Krotoszyn)

Ilość wejść: 278

ARMATY
(Stoczek Łukowski)

Ilość wejść: 25

POLAND (POL)

Ilość wejść: 19

Profile ostatnio przejęte przez użytkowników:

OLIMP (Kętrzyn)

Data 2014-06-30 11:12:35

Konrad (Koza)

Data 2014-06-30 11:12:31

Aleks (Jahn)

Data 2014-06-30 11:12:25

Klasyfikacja pełna
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski
Świdwin 2013-04-26 - 2013-04-27
Styl: Wolny, Kadet
Klasyfikacja indywidualna
Kategoria wagowa 42 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Rusiński Łukasz  MLUKS ZAPASY (Włodawa)  1997Finał I-II1325
2  Chomanic Daniel  SLOVAKIA (SVK)  1998Finał I-II88
3  Kupniewski Jacek  SLAVIA (Ruda Śląska)  1998Finał III-V815
3  Gołuchowski Patryk  DĄB (Brzeźnica)  1998Finał III-V814
5  Pauliński Andrzej  AKS (Białogard)  1998Finał III-V1128
5  Gęba Dominik  LMKS (Krasnystaw)  1998Finał III-V535
7  Rosiński Bartosz  AKS (Białogard)  1998Runda 3312
8  Wasilczyk Paweł  GÓRNIK (Łęczna)  1998Runda 211
9  Babiński Bartek  OLIMPIK (Lubichowo)  1998Runda 200
Kategoria wagowa 46 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Szałowski Bartosz  SLAVIA (Ruda Śląska)  1996Runda 31119
2  Lubelski Dominik  MAZOWSZE (Teresin)  1996Runda 3716
3  Rusiński Konrad  MLUKS ZAPASY (Włodawa)  1997Runda 3510
3  Lissoń Cezary  GRUNWALD (Plewiska)  1996Runda 302
Kategoria wagowa 50 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Ołenczyn Patryk  DĄB (Brzeźnica)  1997Finał I-II1744
2  Wanke Jacek  AKS (Białogard)  1996Finał I-II1011
3  Dobrodziej Robert  BUDOWLANI (Łódź)  1996Finał III-V1522
3  Górzyński Adam  GRYF (Wojnowo)  1997Finał III-V631
5  Gatial Martin  SLOVAKIA (SVK)  1996Finał III-V1016
5  Barabasz Sebastian  CZARNI (Połaniec)  1996Finał III-V1427
7  Lejczak Wiktor  ORZEŁ (Namysłów)  1998Runda 456
8  Buda Paweł  ZAPASY (Kołobrzeg)  1998Runda 354
9  Makuch Szymon  ORZEŁ (Namysłów)  1997Runda 3316
10  Banaszek Kamil  MAZOWSZE (Teresin)  1998Runda 213
11  Stępień Jacek  GULIWER (Kielce)  1996Runda 211
12  Strzałka Dawid  SLAVIA (Ruda Śląska)  1998Runda 200
Kategoria wagowa 54 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Sikora Jakub  SLOVAKIA (SVK)  1997Finał I-II1123
2  Stawinoga Bartosz  ŚLĄSK (Milicz)  1997Finał I-II1022
3  Svetoslav Petrov  BULGARIA (BUL)  1997Finał III-V99
3  Żakowski Patryk  GRYF (Wojnowo)  1996Finał III-V1010
5  Kitel Tomasz  SLAVIA (Ruda Śląska)  1997Finał III-V613
5  Link Sebastian  MAZOWSZE (Teresin)  1996Finał III-V312
7  Rybak Michał  ZKS (Koszalin)  1998Runda 203
8  Tkacz Rafał  GULIWER (Kielce)  1998Runda 200
Kategoria wagowa 58 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Majka Marcin  ZTA (Zgierz)  1996Finał I-II1329
2  Dylon Adrian  ISKRA (Spiczyn)  1996Finał I-II1319
3  Muller Justin  GERMANY (Lipsk)  1997Finał III-V2121
3  Grzybowski Łukasz  STAL (Rzeszów)  1997Finał III-V1129
5  Stasicki Tomasz  LMKS (Krasnystaw)  1996Finał III-V715
5  Czyżowski Marcin  AKS (Białogard)  1998Finał III-V1534
7  Malicki Paweł  ORZEŁ (Namysłów)  1998Runda 51320
8  Zubyk Robert  ORZEŁ (Namysłów)  1997Runda 41031
9  Górny Krystian  CERAMIK (Krotoszyn)  1997Runda 4819
10  Mackowiak Bartek  CERAMIK (Krotoszyn)  1997Runda 4417
11  Kantaew Muslim  GERMANY (Lipsk)  1999Runda 368
12  Kozina Aleksander  DĄB (Brzeźnica)  1996Runda 3522
13  Dmitrij Orlov  LITHUANIA (LTU)  1997Runda 3316
14  Geisler Jędrzej  GRUNWALD (Plewiska)  1998Runda 300
15  Piskorz Krystian  BIZON (Milicz)  1998Runda 2216
16-17  Sikorski Przemysław  GRYF (Wojnowo)  1997Runda 214
16-17  Wawrzynowicz Patryk  GWIAZDA (Bydgoszcz)  1997Runda 214
18  Wałdon Dawid  GULIWER (Kielce)  1997Runda 200
Kategoria wagowa 63 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Kampik Mateusz  DĄB (Brzeźnica)  1996Finał I-II2057
2  Komsa Przemysław  ORZEŁ (Namysłów)  1996Finał I-II1121
3  Kwaśny Krystian  TECHNIK (Świdwin)  1996Finał III-V919
3  Piskorz Dawid  BIZON (Milicz)  1998Finał III-V1612
5  Korus Dawid  OLIMP (Kętrzyn)  1996Finał III-V1119
5  Czaja Jakub  SPARTAKUS (Pyrzyce)  1996Finał III-V711
7  Woźniak Damian  ZKS (Koszalin)  1996Runda 5821
8  Walther Tim  GERMANY (Halle)  1996Runda 41010
9  Kremek Bartosz  AKS (Białogard)  1996Runda 438
10  Malicki Mateusz  ORZEŁ (Namysłów)  1997Runda 3513
11  Lewo Marcel  SLOVAKIA (SVK)  1997Runda 3413
12  Krzewina Kamil  SLAVIA (Ruda Śląska)  1996Runda 347
13  Prewencki Norbert  ISKRA (Spiczyn)  1998Runda 334
14  Gaj Adam  MLUKS ZAPASY (Włodawa)  1998Runda 225
15  Blayvas Dmytro  GERMANY (Halle)  1996Runda 213
16  Korchut Rafał  LMKS (Krasnystaw)  1996Runda 211
17  Zhamgaryan Rafael  GRUNWALD (Poznań)  1998Runda 200
Kategoria wagowa 69 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Rybicki Kamil  MAZOWSZE (Teresin)  1996Finał I-II1332
2  Ziętek Mikołaj  GRUNWALD (Poznań)  1996Finał I-II1425
3  Mažeika Andrius  LITHUANIA (LTU)  1996Finał III-V1126
3  Kaźmierowski Patryk  TĘCZA (Środa Wielkopolska)  1997Finał III-V1623
5  Kawałko Filip  TECHNIK (Świdwin)  1996Finał III-V825
5  Chołuj Karol  AKS (Białogard)  1997Finał III-V1028
7  Novikov Artemij  LITHUANIA (LTU)  1998Runda 4720
8  Nikita Gerasimov  LITHUANIA (LTU)  1997Runda 4518
9  Lucht Kevin  GERMANY (Halle)  1996Runda 378
10  Kahnt Maximilian  GERMANY (Lipsk)  1997Runda 3621
11  Ziętek Dominik  GRUNWALD (Poznań)  1996Runda 363
12  Godlewski Krystian  OLIMPIK (Lubichowo)  1998Runda 3513
13  Treder Gracjan  UKS (Sicienko)  1997Runda 202
14-15  Szadkowski Kacper  MAZOWSZE (Teresin)  1997Runda 200
14-15  Krężołek Dawid  GULIWER (Kielce)  1998Runda 200
Kategoria wagowa 76 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Bizunovič Erik  LITHUANIA (LTU)  1996Finał I-II2036
2  Sadowik Krzysztof  ŚLĄSK (Milicz)  1996Finał I-II1022
3  Szymański Michał  MAZOWSZE (Teresin)  1996Finał III-V1127
3  Mateiko Denys  UKRAINE (UKR)  1996Finał III-V1841
5  Setecki Dawid  CERAMIK (Krotoszyn)  1997Finał III-V1224
5  Damidavicius Laurynas  LITHUANIA (LTU)  1997Finał III-V1218
7  Kundrat Lubos  SLOVAKIA (SVK)  1997Runda 51324
8  Drobina Adrian  SLAVIA (Ruda Śląska)  1996Runda 4926
9  Bielawski Michał  GRUNWALD (Poznań)  1998Runda 4810
10  Setecki Miłosz  CERAMIK (Krotoszyn)  1998Runda 4615
11  Chołuj Damian  AKS (Białogard)  1998Runda 3523
12  Zając Kamil  MLUKS ZAPASY (Włodawa)  1997Runda 353
13  Kiveris Lukas  LITHUANIA (LTU)  1996Runda 348
14  Post Kacper  TECHNIK (Świdwin)  1996Runda 303
15  Kwaśniewski Kacper  GÓRNIK (Łęczna)  1996Runda 227
16  Wachowski Jakub  GULIWER (Kielce)  1998Runda 211
17  Pachuta Patryk  ISKRA (Spiczyn)  1996Runda 208
18  Mendrala Jakub  STAL (Rzeszów)  1997Runda 206
Kategoria wagowa 85 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Turczyński Karol  MAZOWSZE (Teresin)  1997Finał I-II1623
2  Muszyński Jakub  ZTA (Zgierz)  1996Finał I-II714
3  Czyżowicz Dawid  ORZEŁ (Namysłów)  1996Finał III-V1324
3  Husar Dominik  SLOVAKIA (SVK)  1997Finał III-V614
5  Kropiewnicki Maciej  GLADIATOR (Kraków)  1996Finał III-V1114
5  Bagdevič Edvin  LITHUANIA (LTU)  1997Finał III-V54
7  Dziuba Paweł  CZARNI (Połaniec)  1996Runda 356
8  Mileszczyk Jakub  GÓRNIK (Łęczna)  1998Runda 300
9  Sienkiewicz Maciej  ORZEŁ (Karolewo)  1997Runda 207
10  Kita Adrian  TECHNIK (Świdwin)  1997Runda 200
Kategoria wagowa 100 kg
Klasyfikacja końcowaOstatnia rundaPKTpkt
M.NazwiskoKlubRok
1  Tysz Gabriel  SLOVAKIA (SVK)  1994Finał I-II1623
2  Kościółek Kamil  STAL (Rzeszów)  1996Finał I-II1225
3  Wawrzycki Akradiusz  LMKS (Krasnystaw)  1996Finał III-V1239
3  Nowak Mateusz  STAL (Rzeszów)  1996Finał III-V1519
5  Nedobor Denis  LITHUANIA (LTU)  1997Finał III-V720
5  Novak Michal  SLOVAKIA (SVK)  1996Finał III-V1224
7  Ponder Tomasz  OLIMP (Kętrzyn)  1996Runda 4824
8  Klann Domiinik  GERMANY (Halle)  1998Runda 4730
9  Nowaczyk Filip  TĘCZA (Środa Wielkopolska)  1996Runda 3610
10  Płotkowski Kamil  UKS (Sicienko)  1997Runda 369
11  Pekar Patrik  SLOVAKIA (SVK)  1997Runda 355
12  Dutkiewicz Radosław  PLATAN (Borkowice)  1997Runda 338
13  Grygiel Dawid  SLAVIA (Ruda Śląska)  1997Runda 213
14-15  Affek Michał  UKS 1 (Nowy Dwór Mazowiecki)  1997Runda 211
14-15  Chołuj Karol  TECHNIK (Świdwin)  1998Runda 211
16  Dobrogowski Rafał  UKS 1 (Nowy Dwór Mazowiecki)  1997Runda 200

Legenda:
PKT - punkty wynikające z zapisu walki,
TUSZ - liczba walk zakończonych zwycięstwem na plecy,
PRZEWAGA - liczba walk zakończonych zwycięstwem przez przewagę techniczną,
przewaga - liczba rund zakończonych zwyciestwem przez przewage (różnica 6pkt),
pkt - łączna liczba punktów technicznych zdobytych w czasie turnieju,
Stracone - łączna liczba punktów straconych w czasie turnieju

Klasyfikacja drużynowa
MiejsceKlubLiczba zaw.kg42kg46kg50kg54kg58kg63kg69kg76kg85kg100SUMA
1SLOVAKIA (SVK)95.00   2.00 6.00   0.00   1.00 4.00 8.00 26.00 
2MAZOWSZE (Teresin)7  5.00 0.00 2.00     6.00 4.00 6.00   23.00 
3LITHUANIA (LTU)9        0.00   6.00 8.00 2.00 2.00 18.00 
4DĄB (Brzeźnica)44.00   6.00   0.00 6.00         16.00 
5SLAVIA (Ruda Śląska)74.00 6.00 0.00 2.00   0.00   1.00   0.00 13.00 
6STAL (Rzeszów)4        4.00     0.00   9.00 13.00 
7AKS (Białogard)73.00   5.00   2.00 0.00 2.00 0.00     12.00 
8ORZEŁ (Namysłów)7    1.00   2.00 5.00     4.00   12.00 
9ZTA (Zgierz)2        6.00       5.00   11.00 
10MLUKS ZAPASY (Włodawa)46.00 4.00       0.00   0.00     10.00 
11ŚLĄSK (Milicz)2      5.00       5.00     10.00 
12GRYF (Wojnowo)3    4.00 4.00 0.00           8.00 
13LMKS (Krasnystaw)42.00       2.00 0.00       4.00 8.00 
14TECHNIK (Świdwin)5          4.00 2.00 0.00 0.00 0.00 6.00 
15ISKRA (Spiczyn)3        5.00 0.00   0.00     5.00 
16GRUNWALD (Poznań)4          0.00 5.00 0.00     5.00 
17GRUNWALD (Plewiska)2  4.00     0.00           4.00 
18BULGARIA (BUL)1      4.00             4.00 
19TĘCZA (Środa Wielkopolska)2            4.00     0.00 4.00 
20UKRAINE (UKR)1              4.00     4.00 
21GERMANY (Lipsk)3        4.00   0.00       4.00 
22BIZON (Milicz)2        0.00 4.00         4.00 
23BUDOWLANI (Łódź)1    4.00               4.00 
24CZARNI (Połaniec)2    2.00           1.00   3.00 
25OLIMP (Kętrzyn)2          2.00       1.00 3.00 
26ZKS (Koszalin)2      1.00   1.00         2.00 
27GERMANY (Halle)4          1.00 0.00     1.00 2.00 
28SPARTAKUS (Pyrzyce)1          2.00         2.00 
29CERAMIK (Krotoszyn)4        0.00     2.00     2.00 
30GÓRNIK (Łęczna)31.00             0.00 1.00   2.00 
31GLADIATOR (Kraków)1                2.00   2.00 
32GULIWER (Kielce)5    0.00 1.00 0.00   0.00 0.00     1.00 
33ZAPASY (Kołobrzeg)1    1.00               1.00 
34PLATAN (Borkowice)1                  0.00 0.00 
35UKS (Sicienko)2            0.00     0.00 0.00 
36OLIMPIK (Lubichowo)20.00           0.00       0.00 
37ORZEŁ (Karolewo)1                0.00   0.00 
38GWIAZDA (Bydgoszcz)1        0.00           0.00 
39UKS 1 (Nowy Dwór Mazowiecki)2                  0.00 0.00 

 

Klasyfikacja skrócona

Statystyka wydarzenia
Galeria

 

Najnowsze multimedia w galerii Almanachu:Cała galeria


Zobacz instrukcje użytkowania stronyLink do YouTubeAlmanach Polskiego Sportu (Stopka)
Aktualnie w bazie: Wydarzeń: 460, Klubów: 340, Zawodników: 14677, Walk: 67485, Zdjęcia: 596